19.11.2018 roku o godzinie 16:30 odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów klas maturalnych.Serdecznie zapraszamy Dyrekcja ZSCKR oraz wychowawcy klas

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ 2015/2016

Tradycyjnie w naszej szkole odbywają się coroczne Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej. W tym roku do rozgrywek zgłosiły się reprezentacje 12 klas. Wszystkich tych, które chciały się dobrze bawić i przystąpić do współzawodnictwa sportowego połączonego z rozrywką. Mecze rozgrywaliśmy systemem pucharowym (przegrany odpada) do dwóch wygranych setów. W przypadku remisu, w trzecim secie obowiązywał tie-break do 15 punktów.
Kibice dopingowali swoich zawodników lub tylko faworytów w doskonały sposób mobilizując zespoły do gry. Na wyróżnienie zasługują uczniowie klasy II C4, którzy potrafili mobilizować drużyny do gry w sposób, jakiego nie powstydziłyby się zespoły ligowe. Wszyscy chcieliby takich kibiców mieć po swojej stronie. Brawo dla klasy II C4.
Rozgrywki zaczęliśmy w ostatnich dniach marca i 12.04.2016 odbyły się WIELKIE MECZE, o trzecie i pierwsze miejsce. Na trzeciej godzinie lekcyjnej odbył się mecz pomiędzy I A i II C4 (21:25; 25:21). Dopiero tie-break rozstrzygnął wynik meczu, w którym wygrała klasa II C4 15:10 i w ten sposób zdobyła III miejsce w Mistrzostwach Szkoły w Piłce Siatkowej.
Na szóstej godzinie lekcyjnej odbył się mecz finałowy. Na deskach parkietu stanęły klasy III Lo i IV D4. Przez cały turniej klasa IV D4 startowała w osłabionym, 5-cio osobowym składzie. Przeciwnicy w myśl idei fair play grali również w osłabionych składach. W ostatnim rozgrywanym meczu, klasa III Lo również wystąpiła w składzie 5-cio osobowym.
Każdy set trzymał w napiciu. Ostatecznie IV D4 ( w składzie: Kamil Lamek, Patryk Sitkowski, Patryk Steba, Błażej Legawiec, Dawid Mielewczyk) wygrała 25: 22 i 25:19 i w ten sposób zdobyła już po raz drugi z rzędu tytuł Mistrza Szkoły w Piłce siatkowej.