Przez innowacyjność do sukcesu

W dniu 28.02.2019 klasa 3 FTR pod opieką  nauczyciela Rafała Komorowskiego uczestniczyła w VIII Edycji Cyklu Konferencji Regionalnych Farmera ,,Przez innowacyjność do Sukcesu”, która odbyła się w Starych Jabłonkach w Hotelu Anders. Tematem Konferencji było poznawanie nowoczesnych odmian zbóż i metody podnoszenia skuteczności oprysku oraz nowości firmy Innvigo. Wykłady prowadził prof. dr hab. Sławomir Podlaski oraz prof. dr hab. Marek Korbas.

                                                                            R. Komorowski

 

stareJ1

Czytany 6307 razy

Odwiedziło nas

Today 8

Yesterday 53

Week 61

Month 826

All 5765516

Currently are 105 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa