Dzień otwarty szkoły

W piątek 8 marca 2019 miał miejsce w naszej szkole dzień otwarty. Przybyło ponad 400 uczniów z ostatnich klas szkoły podstawowej i gimnazjum. Mogli oni zobaczyć, jakie kierunki zostały przez szkołę zaprezentowane. A zaprezentowały się wszystkie aktualne specjalności:

- technik rolnik

-technik architektury krajobrazu

-technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

-technik żywienia i usług gastronomicznych

- mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych

Uczniowie mieli okazję udekorować ciastka, pojeździć ciągnikiem, namalować obrazek i wykonać wiele innych czynności oswajających z kierunkiem. Aktywni i zaangażowani otrzymali symboliczne nagrody.  Dla niektórych z nich był to początek dłuższej znajomości z kierunkiem i szkołą. Chętni mogli skorzystać z kawy i herbaty przygotowanej w stołówce internatu dla uczniów i nauczycieli. Zapraszamy do podjęcia nauki w naszej szkole.

                                                  D. Truchliński

Czytany 2179 razy

Odwiedziło nas

Today 39

Yesterday 34

Week 451

Month 1084

All 5756963

Currently are 60 guests and no members online

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa